Rezerváciu na vianočné fotografovanie vykonajte, prosím, cez objednávkový formulár nachadzájúci sa nižšie. Fotografovanie je vhodné pre deti, ktoré už vedia samostatne sedieť až do cca. 11 rokov. Na fotografiách je zobrazená reálna scéna, pri ktorej bude fotografovanie prebiehať. Je vhodné zvoliť si oblečenie v rovnakých. resp. podobných farebných tónoch. Jednoduché, bez nápisov, obrázkov a pod. Každý termín je určený pre jednu rodinu, nie kombináciu dvoch rodín, sesterníc a pod. Termíny si, prosím, vyberajte s ohľadom na vek detí a ich denný harmonogram. Po odoslaní objednávkového formulára vás budeme kontaktovať s potvrdením termínu, resp. o možnej alternatíve v prípade, že vami preferovaný termín už bude obsadený. Tešíme sa na vás.

Skúsenosti. Estetický štýl.

Prirodzené a krásne farbY.

Cenník

Základný balík


vianočné fotografovanie v rozsahu 30 minút
5 fotografií v el. podobe
1 pohľadnica v el. podobe
(pri kúpe min. 10 fotografií budú automaticky aj bezplatne vytlačené)

príplatkové možnosti:
fotografia nad rámec balíka 8€/ks
tlač pohľadnice 13x18 cm 1€/ks

Základný balík = 100€

Najčastejšie otázky

Kedy obdržím hotové fotografie?

Do 48 hodín po fotografovaní obdržíte na email link na galériu fotografií, z ktorých si vyberiete tie, ktoré sa vám páčia. Tie vám následne upravíme a dodáme v el. podobe online najneskôr do 10 pracovných dní od vykonaného výberu. V prípade doobjednania fotografií aj v tlačenej podobe je doba dodania max. do 14 pracovných dní.

Kde sa nachádza váš ateliér?

Nájdete nás na Volgogradskej 13. Budova PALA Centra, 1. poschodie, dvere číslo 101.

Objednávkový formulár

Objednávku odosielajte, prosím, iba ak máte seriózny záujem a prečítali ste si všetky informácie na tejto stránke, vrátane ceny.

* Vyššie uvedené kontaktné údaje budú použité iba na účel a po dobu vybavenia vašej požiadavky